Služby

Lyžiarska a snowboardová škola

Výučba v našej lyžiarskej škole je určená pre deti i dospelých, pre úplných začiatočníkov , ktorí sa u nás naučia prvé oblúčiky, ale aj pre pokročilých lyžiarov, ktorí si chcú zlepšiť svoju techniku jazdy na lyžiach alebo zdokonaliť carvingový oblúk.
Nezabúdame samozrejme ani na snowboardistov, ktorí určite ocenia pomoc našich inštruktorov pri prvých oblúkoch na snowboarde.

Výučba prebieha pod vedením skúsených a vyškolených inštruktorov a naučíte sa všetko od základov lyžovania alebo snowboardingu až po krásne rezané oblúky. Stačí si vybrať z našej ponuky.

Detská lyžiarska škôlka

Tu prebieha výučba našich najmenších lyžiarov. Areál je oplotený a ochraňuje deti pred stretom so zdatnými lyžiarmi. Deti majú k dispozícii pohyblivý pás , ktorý je bezplatný /platí sa len za výučbu/. Výučba prebieha zábavnou formou , aby sme čo najdlhšie udržali pozornosť malých lyžiarov. Deti si môžu urobiť malú prestávku a oddýchnuť si spolu s naším sloníkom, či využiť na odreagovanie klzáky alebo iné hračky a po chvíli oddychu opäť pokračujú s radosťou vo výučbe.

Výučba dospelých

Ste na lyžiach začiatočníci alebo ste pekných pár rokov nestáli na lyžiach? Všetci ste u nás vítaní, pomôžeme Vám naučiť sa základy lyžovania, či navrátiť istotu na lyžiach a po pár lekciách budete znovu vo forme. Zlákal Vás snowboard? Ani to nie je problém. Snowbordové kurzy sú určené pre všetky vekové skupiny. Stačí niekoľko lekcíí a môžete jazdiť na snowboarde po svahu samostatne , záleží to len od Vašej šikovnosti.

Carving lekcie

Chcete sa naučiť krásne rezané oblúky? Ste na správnej adrese, pretože po niekoľkých jazdách a cvičeniach s inštruktorom sa Vaša technika jazdy posunie určite napred a získate nový, nepoznaný pocit z jazdy na carvingových lyžiach. 90 % tratí v našom stredisku je ideálnych pre výučbu carvingového oblúka.

Doplňujúce info:

  • Dĺžka 1 lekcie – 45 minút
  • Privátna lekcia – 1 osoba
  • Skupinová výuka – 2 až 10 osôb v skupine

CENNÍK
LYŽIARSKA A SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA
1 LEKCIA - 45 MINÚT

Tel.: +421 915 166 681
e-mail: skola.vitanova@gmail.com

Počet Osôb Počet lekcií
1 2
1 20 € 40 €
2 30 € 60 €